Офіційни правила та умови акції

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ТА УМОВИ АКЦІЇ “ПОДВОЮЙ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ!”

 

Організатором акції є Товариство з Обмеженою Відповідальністю  «ТойДіКо Україна», що є офіційним дистриб’ютором торгової марки  Hot Wheels™ на території України.

 

1.       Право на участь в Акції. Учасники Акції.

1.1. До участі в акції “Подвоюй свою колекцію!” (далі Акція) запрошується будь-який дієздатний громадянин України, який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах.

1.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: працівники Організатора і будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

 

2.       Продукція, що бере участь в Акції.

2.1. В Акції бере участь наступна продукція (далі – Акційна продукція):

Базова машинка Hot Wheels™ – арт. 5785  (надалі – Базова машинка).

 

3.       Територія проведення і тривалість Акції.

3.1. Акція проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованої території, і триватиме з 25 лютого 2017 року по 19 травня 2017 року включно (надалі – Період проведення Акції). Загальний термін проведення Акції – 84 дні.

 

4.       Загальна інформація про Акцію.

4.1. Акція складається з 2-х Етапів:

Етап 1 – з 25.02.2017 по 07.05.2017 (період одержання Ексклюзивної золотої машинки Hot Wheels™ (арт. FDT20 або арт. DPN13) (надалі – Золота машинка), період завантаження фото на сайт)

Етап 2 – з 25.02.2017 по 19.05.2017 (період розіграшів подарунків)

 

5.        Етап 1.

5.1 Порядок участі в Етапі 1 Акції.

-        Купити 5 Базових машинок у торгових точках України у період з 25.02.2017 по 07.05.2017;

-        Зберегти чеки, які підтверджують покупку Базових машинок та отримати Золоту машинку у подарунок;

Примітка:

-          Чотири Базові машинки Hot Wheels™ можна купувати в усіх магазинах України, обов’язковим є наявність чеку (ів), який підтверджує покупку у період з 25.02.2017 по 07.05.2017, а п’яту необхідно купувати у магазині видачі золотої машинки;

-          Чеки виписані від руки також приймають участь в акції, якщо вони правильно заповнені. В таких чеках повинні бути заповнені всі необхідні поля:

-          Назва «Товарний чек» та порядковий номер чеку

-          Дата продажу співпадає з датою покупки товару та періодом дії акції

-          Назва магазину/ФОП з зазначенням номеру його ідентифікаційного коду/номеру (реєстраційний номер облікової картки платника податків)

-          Артикул, назва, кількість і ціна товару

-          Підпис продавця, печатка магазину (якщо є)

-          Упаковки Базових машинок, штрих-коди, та Базові машинки без чеку або з чеком без дати, з неправильною датою, без найменування та артикулу товару участі в акції не приймають.

-        Золота машинка у подарунок видається за кожні 5 придбаних Базових машинок  з урахуванням умов цього пункту

 

5.2. Інформація про подарунок Етапу 1 Акції.

Золота [1] машинка. Золоту машинку можна отримати лише прийнявши участь в Акції, золота машинка не буде доступна в продажу в магазинах.

 

 

Організатор Акції залишає за собою право включити в Акцію додаткові подарунки або замінити заявлені подарунки на рівнозначні або більші за вартістю. Кількість подарунків обмежена.

Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.

 

 

 

5.3.              Обмін на подарунки.

Для отримання подарунку за умовами етапу 1 акції – Золотої машинки  потрібно виконати умови, що зазначені нижче:

У будь-якому магазин[2]і мереж «Антошка», «Бебі Бум», «Будинок Іграшок», «Епік», «Міккі», «PLANETTOYS», «Пластилін», «СМІК», «Чудо Острів» за наступних умов: придбай 5-у машинку Hot Wheels™ (арт. 5785) у цьому магазині та пред’яви касиру чек/чеки, що засвідчують покупку попередніх 4-х машинок Hot Wheels™ (арт. 5785) у період з 25.02.2017 по 07.05.2017.

 

 

5.4.              Етап 2.

Порядок участі в Етапі 2 Акції.

-        Стерти захисне покриття на упаковці Золотої машинки, знайти свій унікальний код та зареєструвати його на веб-сайті www.hwclub.com.ua

-        Зробити фото усіх машинок Hot Wheels™ Учасника та завантажити на веб-сайт www.hwclub.com.ua. Колекція машинок на фото має складатися мінімум з 5 машинок.

-        Переможці будуть обрані щоп'ятниці в період з 25.02.2017 до 12.05.2017 включно випадковим чином  (за допомогою сервісу random.org) серед усіх, хто завантажив фото на сайт.

Унікальний код дає можливість завантажити на сайт лише одне фото колекції машинок.

 

Інформація про подарунки Етапу 2 Акції.

Учасники Етапу 2 Акції мають можливість одержати наступні Подарунки:

-  Подвоєння колекції Базових машинок Учасника (яке за кількістю дорівнює кількості зображених Базових машинок на фото).

-  Мегагараж Hot Wheels™ (арт.СМР80).

 

Організатор Акції залишає за собою право включити в Акцію додаткові Подарунки або замінити заявлені подарунки на рівнозначні або більші за вартістю. Кількість подарунків обмежена.

Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.

 

 

5.5. Обмін на подарунки.

-        Визначення переможців, які подвоюють свою колекцію машинок Hot Wheels™ буде проводитися за допомогою сервісу random.org серед усіх Учасників Акції, хто завантажив фотографію колекції Базових машинок Hot Wheels™ на веб-сайт www.hwclub.com.ua;

-        Результати розіграшу, відео розіграшу та ім’я переможців, які подвоюють свою колекцію машинок Hot Wheels™, будуть оприлюднені на сайті www.hwclub.com.ua о 17:00 за київським часом кожної п’ятниці у період дії Акції наступним чином:

03.03 – 1й переможець

10.03 – 2й переможець

17.03 – 3й переможець

24.03 – 4й переможець

31.03 – 5й переможець

07.04 – 6й переможець

14.04 – 7й переможець

21.04 – 8й переможець

28.04 – 9й переможець

05.05 – 10й переможець

12.05 – 11й переможець;

-        Визначення переможців, які отримають  Мегагараж Hot Wheels™ (арт. CMP80) буде проводитися наступним чином:

- за допомогою сервісу random.org серед усіх Учасників Акції, хто завантажив фотографію машинок Hot Wheels™ на сайт www.hwclub.com.ua буде обрано 4 переможці;

- шляхом відбору фотографії колекції машинок Hot Wheels™ з найбільшою кількістю машинок на фото серед усіх Учасників Акції, хто завантажив фотографію на сайт www.hwclub.com.ua буде обрано 1 переможця. Переможець буде обраний незалежною конкурсною комісією – організатором акції ТОВ «ТойДіКо Україна». Якщо  під час визначення переможця виявиться, що більше, ніж одна фотографія містить однакову найбільшу кількість машинок Hot Wheels™,   то переможцем буде визначено Учасника Акції, чия фотографія є більш креативною.

 

  Результати розіграшу, відео розіграшу та ім’я чотирьох переможців, які отримають Мегагараж Hot Wheels™ арт. CMP80 буде оголошено на сайті www.hwclub.com.ua на сторінці «Переможці» 19.05.2017 о 17:00 за київським часом.

Результати конкурсу, відео конкурсу та ім’я одного переможця, який отримає Мегагараж Hot Wheels™ арт. CMP80 буде оголошено на сайті www.hwclub.com.ua на сторінці «Переможці» 19.05.2017 о 17:00 за київським часом.

-        Подарунки будуть відправлені поштою протягом 2-х тижнів з дня розіграшу на адресу, що була вказана Учасником у формі реєстрації на сайті. Оплату вартості послуг доставки Подарунків Акції здійснює Організатор Акції.

 

6.          Отримання інформації.

6.1. Для отримання Подарунків Учаснику необхідно надати Організатору Акції особисту інформацію: вік, ПІБ, стать, адресу проживання, контактний телефон, адресу доставки.

6.2. Збір вищезгаданої інформації дозволить Організатору Акції якнайшвидше передати Подарунок відповідному Учаснику, що має на нього право. Крім того, це допоможе краще розуміти потреби споживачів і надавати їм найбільш повну інформацію, а також послуги і продукти найвищої якості. Ці відомості можуть бути змінені Учасниками в будь-який час протягом усього терміну дії Акції, шляхом додаткового інформування Організатора Акції електронною поштою або листом.

6.3. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо нерозголошення персональних даних, окрім випадків передбачених у п.п. 6.4, 6.5 даних Правил.

6.4.   Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з даними Правилами і що зобов’язується їх дотримуватися; що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх обробку Організатором на власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України (проведення маркетингового дослідження, для підготовки статистичної інформації тощо). Зокрема, Учасник дає згоду на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою – у тому числі на право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором або третіми особами.

6.5.  Також, беручи участь в Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання на його адресу новин та інших інформаційних повідомлень від Організатора у майбутньому.

 

7. Інші умови.

7.1.  Організатор не несе відповідальності за роботу УДППЗ «Укрпошта», за будь-які поштові помилки, внаслідок яких Учасників акції не було повідомлено та/або своєчасно повідомлено про отримання подарунка; за роботу операторів зв’язку; у випадку настання форс-мажорних обставин.

7.2.  Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

7.3.  Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.

7.4.  Під подарунком слід розуміти купівлю його за 0,10 грн з ПДВ. Кількість подарунків обмежена.

7.5.  Організатор залишає за собою право змінювати Подарунки на рівноцінні тим, що зображені в Акційних рекламних матеріалах.

7.6.  Усі Учасники, беручи участь в Акції, погоджуються з цими правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

7.7.  Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.8.  Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу. Участь у акції є безкоштовною.

7.9.  Додаткову інформацію про Акцію можна отримати, написавши листа у розділі «Контакти» на сайті www.hwclub.com.ua.

 

8. Адреси магазинів для отримання ексклюзивної золотої машинки у подарунок:

Антошка

м. Буча   вул. Жовтнева, 66-А

м. Бориспіль        вул. Київський шлях, 2/16

м. Бровари           вул. Незалежності, 3

м. Вінниця            вул. Пирогова, 39, ТЦ “Анастасія”

м. Дніпропетровськ           проспект Героїв, 1-М

м. Дніпропетровськ           вул. Калинова, 53

м. Дніпропетровськ           вул. Плеханова, 1-А

м. Дніпропетровськ           вул. Титова, 36-А

м. Запоріжжя       проспект Леніна, 53

м. Івано-Франківськ           вул. Незалежності, 2

м. Іллічівськ         вул. Леніна, 17-А/1

м. Київ   вул. Ахматової, 48-А

м. Київ   вул. Велика Васильківська, 54

м. Київ   вул. Героїв Сталінграда, 8-А

м. Київ   проспект Курбаса Леся, 19-А, ТЦ “Квітень”

м. Київ   вул. Лесі Українки, 19/16

м. Київ   вул. Малишка, 3-А

м. Київ   проспект Оболонський, 21-Б, ТЦ “Дрім Таун”

м. Київ   вул. Олександра Мишуги, 2

м. Київ   проспект Перемоги, 17-23

м. Кривий Ріг       проспект Миру, 35

м. Львів площа Міцкевича, 5

м. Львів вул. Наукова, 35-А

м. Одеса               вул. Академіка Філатова, 5/2

м. Одеса               площа Бориса Дерев’янко, 1, ТЦ “Панорама”

м. Одеса               вул. Висоцького, 2-А

м. Одеса               вул. Гайдара, 14

м. Одеса               площа Грецька, 2

м. Одеса               вул. Затонського, 32

м. Одеса               вул. Мала Арнаутська, 117

м. Одеса               вул. Маршала Жукова, 2

м. Одеса               вул. Олександра Невського, 57

м. Одеса               провулок Семафорний, 4

м. Полтава            вул. Фрунзе, 107

м. Рівне майдан Незалежності, 5

м. Ужгород           вул. Льва Толстого, 5

м. Харків               вул. Академіка Павлова, 144-Б

м. Харків               вул. Вернадського, 1

м. Харків               вул. Леніна, 9

м. Харків               вул. Пушкінська, 54

м. Чернівці           проспект Незалежності, 109-А

Baby БУМ

м. Запоріжжя       вул. Перемоги, 64

м. Нова Каховка  вул.Паризької Комуни, 55

м. Миколаїв                         пр-кт Центральний(Леніна), 98

м. Миколаїв                         пр-кт Героїв Сталінграда, 9Р

м. Херсон                             вул.Суворова, 12

м. Херсон                             вул.49 Гвардійської Дивізії, 24

м. Київ                   вул.Берковецька, 6

Будинок Іграшок

м. Бориспіль        вул. Київський Шлях, 2/6, ТРЦ “Аеромол”

м. Бориспіль        проспект Павла Тичини, 1-В, ТРЦ “Сільвер Бріз”

м. Вінниця            вул. 600-річчя, 17, ТЦ “Мегамол”

м. Вінниця            площа Козицького, 51, ТЦ “СкайПарк”

м. Дніпропетровськ           проспект Карла Маркса, 50, ТЦ “Пассаж”

м. Дніпропетровськ           вул. Нижньодніпровська, 17, ТРК “Караван”

м. Житомир          вул. Київська, 77, ТРК “Глобал”

м. Запоріжжя       вул. Запорізька, 1-Б, ТРЦ “Сіті Мол”

м. Запоріжжя       вул. Лермонтова, 10

м. Запоріжжя       проспект Леніна, 83/85, ТРЦ “Аврора”

м. Київ   вул. Андрія Малишка, 3-В, ТЦ “Будинок іграшок”

м. Київ   вул. Антоновича, 17-Б, ТРЦ “Океан Плаза”

м. Київ   вул. Анни Ахматової, 16-А

м. Київ   вул. Басейна, 12/1

м. Київ   вул. Борщагівська, 154-А, ТЦ “Aркадія”

м. Київ   вул. Богдана Хмельницького, 33

м. Київ   вул. Велика Васильківська, 132

м. Київ   проспект Героїв Сталінграду, 10-А

м. Київ   вул. Дніпровська набережна, 33, ТРЦ “Аркадія”

м. Київ   вул. Лугова, 12, ТРЦ “Караван”

м. Київ   вул. Луначарського, 4-А, ТРЦ “Комод”,

м. Київ   вул. Миколи Лаврухіна, 4, ТРЦ “Район”

м. Київ   проспект Московський, 23, ТЦ “Городок”

м. Київ   проспект Оболонський, 21-Б, ТРЦ “Дрім-Таун” (Лінія 2)

м. Київ   проспект Павла Тичини, 1-В, ТРЦ “СілверБріз”

м. Київ   проспект Лобановського, 4-Д, “Новус”

м. Київ   вул. Здолбунівська, 7-Г, “Новус”

м. Київ   вул. Хрещатик, 19-А

м. Київ   проспект Бажана, 8, “Новус”

м. Київ   вул. Михайла Гришка, 3-А, ТРЦ “Аладдін”

м. Кривий Ріг       площа 30-ти річчя Перемоги, 1, ТРК “Сонячна Галерея”

м. Львів вул. Щирецька, 36, ринок “Південний”

м. Львів с. Сокільники, вул. Стрийська, 30, ТРЦ “Кінг Крос”

м. Львів вул. Під Дубом, 7-Б, ТРЦ “Форум”

м. Одеса               проспект Маршала Жукова, 2, ТРЦ “Одеса сіті”

м. Одеса               див. Фонтанка, ТРЦ “Рів’єра”

м. Рівне вул. Макарова, 23, ТЦ “Екватор”

м. Суми вул. Харківська, 2, ТРЦ “Мануфактура”

м. Харків               вул. Героїв Праці, 7, ТРЦ “Караван”

м. Херсон             вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ “Фабрика”

м. Черкаси            бульвар Шевченка, 207, ТЦ “Будинок торгівлі”

м. Черкаси            бульвар Шевченка, 352

м. Чернігів            вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В, ТРЦ “Голівуд”

ДивоЛенд

м. Дніпро  Донецьке шосе, 9-А

м. Дніпро  пр-т Героїв, 3-Д

м. Запоріжжя  Хортицьке шосе, 6-А

м. Кам'янське вул. Кірова, 6-А

м. Чернігів проспект Миру, 49

Епіцентр

м. Бровари           вул. Київська, 253

Вінницький район              с. Зарванці, 1-й км. Хмельницького шосе

м. Дніпродзержинськ       перетин бульвара Будівельників та проспекту Дружби народів

м. Дніпропетровськ           вул. Запорізьке шосе, 62-К

Дніпропетровська обл.    вул. Бабенка, 25

м. Запоріжжя       вул. Запорізька, 1-В

м. Івано-Франківськ           вул. В. Івасюка, 17

м. Кіровоград      вул. Космонавта Попова, 8

м. Кам’янець-Подільський               вул. Хмельницьке шосе, 11

м. Київ   проспект Григоренка, 40

м. Київ   вул. Берковецька, 6-B

м. Київ   вул. Братиславська, 11

м. Київ   вул. Кільцева дорога, 1-Б

м. Київ   вул. Полярна, 20-Д

м. Коломия          вул. Карпатська, 184

м. Кривий Ріг       вул. Бикова, 33

Луцький район    с. Липини, вул. Окружна, 37

м. Львів вул. Богдана Хмельницького, 188-А

м. Львів вул. Городоцька, 302

м. Маріуполь       пр-т Леніна, 130

м. Миколаїв         пр-т Жовтневий, 234-В

м. Мукачево         вул. Лавківська, 1-Д

Одеська область с. Мізікевича, проспект Жукова Маршала, 99

Одеська область (див. Авангард), 7-й км Овідіопольської дороги, 1

м. Рівне вул. Макарова, 17

м. Стрий                вул. Олега Ольжича, 18

м. Суми вул. Черепіна, 1/3

м. Тернопіль        вул. Поліська, 7

м. Ужгород           вул. Баб’яка, 7/1

м. Харків               вул. Архітекторів, 7

м. Харків               вул. Героїв праці, 9-А

м. Харків               проспект Гагаріна, 352

м. Херсон             вул. Бериславське шосе, 17

м. Хмельницький               вул. Зарічанська, 11/4

м. Черкаси            вул. 30-річчя Перемоги, 29

м. Чернігів            вул. Хотинська, 10-А

Чернігівська область         с. Новоселівка, вул. Шевченка, 57

Планета Іграшок

м. Київ   вул. Багговутівська, 17/21, ТЦ “Променада”

м. Київ   вул. Заболотного, 37, ТРЦ “Арт Молл”

м. Київ   проспект Генерала Ватутіна, 2, ТРЦ “Скаймол”

м. Київ   вул. Спортивна, 1-А, ТРЦ “Гуллівер”

м. Київ   вул. Червоногвардійська, 1-В, ТРЦ “Проспект”

Пластилін

м. Макіївка           вул. Горбачова, 5-Б, ТК “Прага”

м. Маріуполь       вул. Володарське шосе, 2, ТРЦ “Порт Сіті”

м. Черкаси            вул. Г. Сталінграда, 34, ТРЦ “Дніпро Плаза”

СМІК

м. Київ   вул.Берковцька, 6-д, ТРЦ “Лавина”

м. Київ   вул. Велика Кільцева, 4, ТЦ “Променада Парк”

м. Київ   вул. Горького, 17-Б, ТРЦ “Океан Плаза”

м. Київ   вул. Лугова, 12, ТРЦ “Караван”

м. Київ   вул. Олександра Мишуги, 4, ТЦ ” Піраміда”

м. Київ   площа Перемоги, 3, Універмаг “Україна”

м. Одеса               вул. Рішельєвська, 14, Дитячий універмаг “СМІК”

м. Полтава            вул. Ковпака, 26, ТЦ “Екватор”

м. Харків               вул. Героїв Праці, 7, ТЦ “Караван”

Чудо Острів

м. Вінниця            вул. 600-річчя, 17, ТРЦ “Мегамолл”

м. Дніпропетровськ           вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ “Караван”

м. Житомир          вул. Київська, 77, ТЦ “Глобал.ua”

м. Кам’янець-Подільський               вул. Івана Франка, 40

м. Київ   вул. Лугова, 12, ТРЦ "Караван"

м. Кропивницький   вул. Перспективна,48, ТРЦ "Depo.t center"

м. Луцьк    вул. Сухомлинського, 1, ТЦ "Порт Сіті"

м. Львів вул. Богдана Хмельницького, 176, ТЦ “Фуршет”

м. Львів вул. Стрийська, 30, Сокільники, ТРЦ "King Cross Leopolis"

м. Одеса               Гагарінське плато, 5, ТРЦ “Гагарін Плаза”

м. Полтава            вул. Зіньківська, 6/1- А, ТРЦ “Київ”

м. Полтава   вул. Європейська, 60-А, ТРЦ "Конкорд"

м. Рівне вул. Макарова, 23, ТРЦ “Екватор”

м. Тернопіль           вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»

м. Харків               вул. Академіка Павлова, 120

м. Харків               вул. Академіка Павлова, 44-Б, ТРЦ “Французький Бульвар”

м. Харків               проспект Гагаріна, 181, ТРЦ “СанМол”

м. Харків               вул. Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ “Мaгелан”

м. Хмельницький               вул. Кам'янецька, 17, ТРЦ "Квартал"

м. Чернівці           вул. Головна, 265-А, ТРЦ “ДЕПОт”

м. Черкаси  б-р Шевченка, 385, ТРЦ "Depo.t center"

 [1] Під золотим розуміється колір машинки, а не матеріал.

[2] Повний перелік магазинів та їх адрес знаходиться у пункті «Офіційні правила та умови Акції» та на веб-сайті www.hwclub.com.ua.