1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатором акції є Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ТойДіКо Україна» (надалі – «Організатор»), що є офіційним дистриб’ютором торгової марки Hot Wheels™ на території України. Юридична адреса організатора: Україна, 04077, м. Київ, вул. Дніпроводська, 1.

2. ПРАВО НА УЧАСТЬ В АКЦІЇ. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.

2.1. До участі в акції «Hot Wheels™ 50 років» (надалі – «Акція») запрошується будь- який дієздатний громадянин України, який ретельно виконав всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах, у т.ч. здійснив реєстрацію на сайті hwclub.com.ua (надалі – «Учасник Акції»). В Акції має право брати участь будь-яка повнолітна особа, яка задовольняє вимогам цих Правил, а також будь-яка дитина віком до 18 років, через своїх законних представників (відповідно до чинного законодавства України).

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: 1) працівники та представники Організатора і будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, дідусі/бабусі); 2) неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи; 3) іноземці та особи без громадянства, а також особи, що не проживають на території України на постійній основі.

3. ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ І ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ.

3.1. Акція проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, а також території окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи влади України не здійснюють своїх функцій, і триватиме з 08 листопада 2018 року до 13 січня 2019 року включно (надалі – «Період проведення Акції»). Загальний строк проведення Акції – 67 календарний день.

4. ПРОДУКЦІЯ, ЩО БЕРЕ УЧАСТЬ В АКЦІЇ.

4.1. Акція проводиться по відношенню до усіх товарів (іграшок для дітей) під торговою маркою Hot Wheels™ від Маттел Інк. (надалі – «Акційна продукція»).

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

5.1. Акція складається з 2-х Етапів: Етап 1 – з 08.11.2018 до 13.01.2019 включно (період одержання подарунку на касі)

Етап 2 – з 08.11.2018 до 13.01.2019 включно (період реєстрації на сайті hwclub.com.ua, накопичення балів для отримання гарантованих подарунків (надалі – «Гарантовані заохочення за бали») та заповнення форми стосовно отримання Гарантованих заохочень за бали у розділі «Мій кабінет» на сайті hwclub.com.ua).

5.2. Порядок участі в Етапі 1 Акції:
5.2.1. Щоб стати Учасником Етапу 1 Акції, особа має: 1) у будь-якому магазині (в тому числі інтернет-магазині) мереж «Антошка», «Будинок Іграшок», «Planettoys», «СМІК», «Чудо острів» купити будь-яку Акційну продукцію на суму чеку від 149 грн у період з 08.11.2018 до 13.01.2019 включно; 2) миттєво на касі отримати дитячу іграшку – унікальну машинку Hot Wheels™ наступних артикулів (надалі – «Гарантований подарунок»), в залежності від наявності у магазині: • FRN33 – Ювілейна машинка Hot Wheels™ в асортименті • FRN23 – Машинка серії «50-річний ювілей» Hot Wheels™ в асортименті • FDT20 – Ексклюзивна золота машинка Hot Wheels™ • DPN13 – Ексклюзивна золота машинка Hot Wheels™ • FTX83 – Ювілейна машинка зі значком Hot Wheels™ в асортименті

5.2.2. При покупці Акційної продукції Гарантований подарунок можна отримати на касі одразу після здійснення покупки, за умови виконання Правил Етапу 1 Акції, лише у магазинах мереж, зазначених у п.5.2.1 даних Правил. Гарантований подарунок виписується за 1 грн з ПДВ одним чеком з покупкою Акційної продукції на суму чеку від 149 грн.

УВАГА: Будь ласка, зберігайте чек, який засвідчує покупку Акційної продукції у період з 08.11.2018 до 13.01.2018 включно, а також упаковку Гарантованого подарунку. У разі пошкодження захисного покриття на упаковці Гарантованого подарунку або пошкодження унікального коду, що знаходиться під захисним покриттям, надішліть фотографію чеку, упаковки гарантованого подарунку та коду на електрону адресу: info@hwclub.com.ua із зазначенням виниклої проблеми. – В чеку повинні бути заповнені всі необхідні поля: • Назва «Товарний або касовий чек» та порядковий номер чеку; • Дата продажу є дата покупки товару та повинна співпадати з періодом дії Акції; • Назва магазину/ФОП з зазначенням номеру його ІПН; • Артикул, назва, кількість і ціна Акційної продукції; • Підпис продавця, печатка магазину (за наявністю), якщо касир надає товарний чек.

5.2.3. Організатор Акції залишає за собою право включити в Акцію додаткові подарунки або замінити заявлені подарунки на рівнозначні або більші за вартістю. Кількість Гарантованих подарунків обмежена.

5.2.4. Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.

5.3. Порядок участі в Етапі 2 Акції:
5.3.1. Щоб стати Учасником Етапу 2 Акції, особа має: 1) стерти захисне покриття на упаковці Гарантованого подарунку, знайти свій індивідуальний код та пройти реєстрацію на Сайті www.hwclub.com.ua, використовуючи свій індивідуальний код; Учасник Акції гарантовано отримує 1 бал за реєстрацію кожного свого індивідуального коду, що знаходиться під скетч покриттям на упаковці Гарантованого подарунку та завантаження фотографії власної колекції машинок та треків Hot Wheels™. 2) накопичувати бали у період з 08.11.2018 до 13.01.2019 включно, реєструючи більше індивідуальних кодів на сторінці «Мій кабінет» або виконуючи додаткові творчі завдання під умовною назвою «Фотоконкурс №1 Привітай Hot Wheels™ з Днем народження» (надалі – «Фотоконкурс №1») або «Фотоконкурс №2 Створи власне місто Hot Wheels™ (надалі – «Фотоконкурс №2») (деталі див. у п. 5.5); 3) до 13.01.2019 обрати свій подарунок (надалі – «Гарантоване заохочення за бали») у Розділі «Мій кабінет», в залежності від кількості накопичених балів за весь Період проведення Акції.

5.3.2. Інформація про Гарантовані заохочення за бали Етапу 2 Акції. Виконавши умови Етапу 2 Акції (див. п. 5.3.1 даних Правил), Учасник Акції гарантовано отримує одне із Гарантованих заохочень за бали, в залежності від суми набраних балів: • 2 бали – брелок Hot Wheels™ • 4 бали – сумка Hot Wheels™ • 7 балів – чашка Hot Wheels™ • 9 балів – кепка Hot Wheels™ • 13 балів – Ігровий набір «Шалена перевага» Hot Wheels™ • 15 балів – Іровий набір «Екстремальні перегони» Hot Wheels™ 5.3.3. Організатор надає Гарантовані заохочення за бали в межах наявного фонду Гарантованих Заохочень за бали відповідно до виконаних Учасником Акції умов Акції.

5.3.4. Фонд Гарантованих заохочень за бали Акції:

• Гарантоване заохочення за бали №1: брелок Hot Wheels™, загальною кількістю 2 000 (дві тисячі) одиниць. • Гарантоване заохочення за бали №2: сумка Hot Wheels™: сумка Hot Wheels™, загальною кількістю 500 (п’ятсот) одиниць. • Гарантоване заохочення за бали №3: чашка Hot Wheels™, загальною кількістю 500 (п’ятсот) одиниць. • Гарантоване заохочення за бали №4: кепка Hot Wheels, загальною кількістю 400 (чотириста) одиниць. • Гарантоване заохочення №5: Ігровий набір «Шалена перевага» Hot Wheels™, загальною кількістю 50 (п’ятдесят) одиниць. • Гарантоване заохочення №6: Ігровий набір «Екстремальні перегони» Hot Wheels™, загальною кількістю 50 (п’ятдесят) одиниць.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ФОНДУ ГАРАНТОВАНИХ ЗАОХОЧЕНЬ ЗА БАЛИ АКЦІЇ СКЛАДАЄ 3 500 (ТРИ ТИСЯЧІ П’ЯТСОТ) ОДИНИЦЬ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД АКЦІЇ. Кількість Гарантованих заохочень за бали Акції обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора не виходить за межі кількості Гарантованих заохочень Акції, що зазначена вище.

5.3.5. Організатор Акції залишає за собою право включити в Акцію додаткові Гарантовані заохочення за бали Акції або замінити заявлені Гарантовані заохочення за бали Акції на рівнозначні або більші за вартістю.

5.3.6. Подарунки Етапу 2 Акції обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент.

5.3.7. З метою попередження зловживань, кожен Учасник Акції протягом Періоду проведення Акції, виконуючи належним чином всі умови цих Правил, може отримати не більше 5 однакових Гарантованих заохочень за бали.

5.3.8. Зовнішній вигляд Гарантованих заохочень за бали Акції, зазначених в рекламних матеріалах та на Сайті, може відрізнятися від реального зовнішнього вигляду Гарантованих заохочень за бали.

5.4. Умови отримання Гарантованих заохочень за бали Акції:
5.4.1. Для отримання Гарантованих заохочень за бали Акції, Учасник Акції має у Період проведення Акції зайти у Розділ «Мій кабінет» оформити заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали, натиснувши на кнопку «Обрати подарунок за бали. Оформити доставку» та обравши одне або декілька Гарантованих заохочень за бали, сума балів яких не має перевищувати кількість накопичених з цього Кабінету балів.

5.4.2. Гарантовані заохочення за бали отримають лише: • Перші 2 000 (дві тисячі) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №1.

• Перші 500 (п’ятсот) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №2. • Перші 500 (п’ятсот) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №3. • Перші 400 (чотириста) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №4. • Перші 50 (п’ятдесят) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №5. • Перші 50 (п’ятдесят) Учасників Акції, що у Розділі «Мій кабінет» оформлять заявку на отримання Гарантованого заохочення за бали №6.

5.4.3. Порядок і термін отримання Гарантованих заохочень за бали Акції:
5.4.3.1 Гарантовані заохочення за бали Акції відправляються

Організатором Акції у наступні дати: • 22.11.2018 – 1 відправка • 29.11.2018 – 2 відправка • 06.12.2018 – 3 відправка • 13.12.3018 – 4 відправка • 20.12.2018 – 5 відправка • 27.12.2018 – 6 відправка • 10.01.2019 – 7 відправка • 17.01.2019 – 8 відправка

5.4.3.2. Заявки на оформлення доставки Гарантованих заохочень за бали приймаються та переглядаються модератором за 1 (один) робочий день до кожної наступної дати відправки, зазначеної у п. 5.4.3.1. цих Правил.

5.4.3.3. Приймання заявок на оформлення доставки Гарантованих заохочень за бали завершується 16.01.2019. Якщо Учасник Акції не обрав своє Гарантоване заохочення за бали до зазначеної дати, Організатор Акції залишає за собою право обрати для цього Учасника Акції Гарантоване заохочення за бали на власний розсуд у межах наявного Фонду Гарантованих заохочень за бали та кількості балів, що були накопичені таким Учасником Акції у розділі «Мій кабінет».

5.4.3.4. Гарантовані заохочення за бали Акції відправляються Організатором посилкою за адресою, вказаною Учасником Акції при реєстрації на Сайті hwclub.com.ua адресою. Отримання цих Гарантованих заохочень за бали здійснюється Учасником Акції самостійно, шляхом отримання посилки у відповідних відділеннях «Укрпошти» або «Нової пошти».

5.4.3.5. Гарантовані заохочення за бали Акції, що не будуть отримані Учасником Акції протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати їх надходження на відповідне відділення «Укрпошти» або «Нової пошти», повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник Акції добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Гарантованих заохочень за бали та/або будь-яких компенсацій в т.ч. і грошової від Організатора Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим Гарантованим заохоченням за бали Акції на власний розсуд.

5.5. Порядок участі у Творчих конкурсах Акції.
5.5.1. Порядок участі у Творчому конкурсі під умовною назвою «Фотоконкурс №1 Привітай Hot Wheels™ з Днем народження»:
5.5.1.1. Для участі в Творчому конкурсі Акції під умовною назвою «Фотоконкурс №1 Привітай Hot Wheels™ з Днем народження» Учасник Акції повинен завантажити на Сайт hwclub.com.ua у Розділі «Мій кабінет» фото або скан-копію (високої якості) малюнку зробленого Учасником Акції з привітанням Hot Wheels™ з Днем народження (надалі – «Фотоконкурс №1»).

Кожен Учасник конкурсу протягом Періоду проведення Акції може завантажити не більше однієї конкурсної роботи з одного кабінету. За умови виконання усіх умов Фотоконкурсу №1 2 бали будуть автоматично налічені до вже наявних у кабінеті Учасника Акції. 5.5.1.2. Організатор залишає за собою право відхиляти конкурсні роботи, які представлені для участі в конкурсі (завантажені на Сайт), якщо, на думку Організатора, вони не відповідають даним Правилам або суперечать внутрішній політиці Організатора або можуть негативно вплинути на позиціонування на ринку (імідж) знаку для товарів та послуг Організатора. Організатор має право не доводити до відома Учасників причини, з яких відхилено конкурсні роботи від публікацій на Сайті, так і причини, з яких видалені конкурсні роботи з Сайту після їх публікації.

5.5.1.3. Визначення переможців Фотоконкурсу №1 відбувається наступним шляхом: Переможців Фотоконкурсу №1 буде обрано «15» січня 2019 року за допомогою комп’ютерної програми random.org, шляхом випадкового вибору 2 (двох) Учасників конкурсу серед 25 (двадцяти п’яти) інших Учасників конкурсу, чиї конкурсні роботи будуть визнані на розсуд команди Hot Wheels™, обраної Організатором, кращими. Обрані комп’ютерною програмою random.org учасники Фотоконкурсу №1 вважаються переможцями Фотоконкурсу №1 та здобувають право на отримання Суперподарунку. Інші 23 номінанта на перемогу у

Фотоконкурсі №1 отримають Заохочувальний подарунок Фотоконкурсу №1.

5.5.1.4. Інформація про подарунки Фотоконкурсу №1:

• Суперподарунок – Легендарний гараж оновл. Hot Wheels™ (арт. FTB69) – 2 шт. • Заохочувальний подарунок Фотоконкурсу №1 – Безкоштовний білет на вечірку Hot Wheels™, що відбудеться 20.01.2019 у м. Києві у ТРЦ «ART Mall» – Дитяче місто професій «Kidswill», що знаходиться за адресою: вул. Заболотного, 37 – 23 шт.

5.5.1.5. Результати Фотоконкурсу №1 та імена переможців Фотоконкурсу №1 будуть оприлюднені на Сайті www.hwclub.com.ua у розділі «Фотоконкурс №1» 15 січня 2019 року о 18:00 за київським часом;

5.5.1.6. Нагородження переможців Фотоконкурсу №1 буде проводитися наступним чином: Подарунки будуть відправлені поштою протягом 2-х тижнів з дня визначення переможців Фотоконкурсу №1 на адресу, що була вказана Учасником у формі реєстрації на Сайті. Оплату вартості послуг доставки Суперподарунку здійснює Організатор Акції.

5.5.2. Порядок участі у Творчому конкурсі під умовною назвою «Фотоконкурс №2 Створи власне місто Hot Wheels™»:

5.5.2.1. Для участі в Творчому конкурсі Акції під умовною назвою «Фотоконкурс №2 Створи власне місто Hot Wheels™» Учасник Акції повинен завантажити на Сайт hwclub.com.ua у Розділі «Мій кабінет» фото або скан-копію (високої якості) побудованого Учасником Акції із усіх наявних в його колекції трекових та ігрових наборів міста Hot Wheels™ (надалі – «Фотоконкурс №2»).

Кожен Учасник конкурсу протягом Періоду проведення Акції може завантажити не більше однієї конкурсної роботи з одного кабінету. За умови виконання усіх умов Фотоконкурсу №1 2 бали будуть автоматично налічені до вже наявних у кабінеті Учасника Акції.

5.5.2.2. Організатор залишає за собою право відхиляти конкурсні роботи, які представлені для участі в конкурсі (завантажені на Сайт), якщо, на думку Організатора, вони не відповідають даним Правилам або суперечать внутрішній політиці Організатора або можуть негативно вплинути на позиціонування на ринку (імідж) знаку для товарів та послуг Організатора. Організатор має право не доводити до відома Учасників причини, з яких відхилено конкурсні роботи від публікацій на Сайті, так і причини, з яких видалені конкурсні роботи з Сайту після їх публікації.

5.5.2.3. Визначення переможців Фотоконкурсу №2 відбувається наступним шляхом: Переможців Фотоконкурсу №2 буде обрано «15» січня 2019 року за допомогою комп’ютерної програми random.org, шляхом випадкового вибору 3 (трьох) Учасників конкурсу серед 25 (двадцяти п’яти) інших Учасників конкурсу, чиї конкурсні роботи будуть визнані на розсуд команди Hot Wheels™, обраної Організатором, кращими. Обрані комп’ютерною програмою random.org учасники Фотоконкурсу №2 вважаються переможцями Фотоконкурсу №2 та здобувають право на отримання Суперподарунку. Інші 22 номінанта на перемогу у Фотоконкурсі №2 отримають Заохочувальний подарунок Фотоконкурсу №2.

5.5.2.4. Інформація про подарунки Фотоконкурсу №2:

• Суперподарунок – Легендарний гараж оновл. Hot Wheels™ (арт. FTB69) – 3 шт. • Заохочувальний подарунок Фотоконкурсу №1 – Безкоштовний білет на вечірку Hot Wheels™, що відбудеться 20.01.2019 у м. Києві у ТРЦ «ART Mall» – Дитяче місто професій «Kidswill», що знаходиться за адресою: вул. Заболотного, 37 – 22 шт.

5.5.2.5. Результати Фотоконкурсу №2 та імена переможців Фотоконкурсу №2 будуть оприлюднені на Сайті www.hwclub.com.ua у розділі «Фотоконкурс №2» 15 січня 2019 року о 18:00 за київським часом;

5.5.1.6. Нагородження переможців Фотоконкурсу №2 буде проводитися наступним чином: Подарунки будуть відправлені поштою протягом 2-х тижнів з дня визначення переможців Фотоконкурсу №1 на адресу, що була вказана Учасником у формі реєстрації на Сайті. Оплату вартості послуг доставки Суперподарунку здійснює Організатор Акції.

6. ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ.

6.1. Для отримання Гарантованого заохочення за бали Акції та Подарунків Фотоконкурсу №1 та Фотоконкурсу №2 Учаснику Акції необхідно надати Організатору Акції особисту інформацію: вік, ПІБ, стать, адресу проживання, контактний телефон, адресу доставки.

6.2. Збір вищезгаданої інформації дозволить Організатору Акції якнайшвидше передати Подарунок відповідному Учаснику, що має на нього право. Крім того, це допоможе краще розуміти потреби споживачів і надавати їм найбільш повну інформацію, а також послуги і продукти найвищої якості. Ці відомості можуть бути змінені Учасниками в будь-який час протягом усього терміну дії Акції, шляхом додаткового інформування Виконавця Акції електронною поштою або листом.

6.3. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо нерозголошення персональних даних, окрім випадків передбачених у п.п. 6.4, 6.5 даних Правил.

6.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з даними Правилами і що зобов’язується їх дотримуватися; що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх обробку Організатором та/або Виконавцем на їх власний розсуд (в цілях проведення даної Акції) будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України (проведення маркетингового дослідження, для підготовки статистичної інформації тощо). Зокрема, Учасник дає згоду на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, відео, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою – у тому числі на право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором або третіми особами.

6.5. Організатор гарантує не використовувати персональні дані (адресу, контактний телефон та електронну пошту) з метою надіслання Учаснику Акції будь-якої реклами, передачі таких даних третім особам тощо, якщо це не стосується цілей проведення даної Акції.

7. ІНШІ УМОВИ.

7.1. Організатор не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких Учасників акції не було повідомлено та/або несвоєчасно повідомлено про отримання подарунка; за роботу операторів зв’язку; у випадку настання форс-мажорних обставин (Форс-мажорні обставини визначаються відповідно до ч.2 ст.14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні).

7.2. Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

7.3. Організатор залишає за собою право в будь-який момент вводити додаткові обмеження, що перешкоджають шахрайству в Акції. У разі виявлення будь-якої спроби несумлінної поведінки Учасника Акції/конкурсу/законного представника Учасника конкурсу він може бути усунений від участі в Акції/конкурсі. Організатор самостійно здійснюють оцінку сумлінності участі в Акції/конкурсі на підставі наявних у них можливостей і з урахуванням положень чинного законодавства України і цих Правил.

7.4. У разі пред’явлення до Організатора та/або Виконавця претензій з боку третіх осіб, що пов’язані з порушенням авторських або інших прав на Конкурсну роботу, використану Учасником Конкурсу/законним представником Учасника Конкурсу, відповідальність за таке порушення несуть відповідні Учасники Акції/конкурсу/законні або представники Учасників Акції/конкурсу.

7.5. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції/конкурсу офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції/конкурсу та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції/конкурсу, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції/конкурсу.

7.6. Правила, умови та Період проведення Акції може бути змінено та/або доповнено Організатором протягом усього Періоду проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на Сайті та мають відношення до всіх Учасників Акції/конкурсу.

7.7. Подарунки обміну та поверненню не підлягають, в т.ч. обміну на грошовий еквівалент. Подарунок може бути обмінений або повернений разом з основною продукцією відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

7.8. Під Гарантованим подарунком Етапу 1 Акції слід розуміти купівлю його за 1 грн з ПДВ. Кількість подарунків обмежена.

7.9. Організатор залишає за собою право змінювати Подарунки на рівноцінні тим, що зображені в Акційних рекламних матеріалах.

7.10. Усі Учасники, беручи участь в Акції, погоджуються з цими правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

7.11. Організатор Акції може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку, розміщуючи Правила в новій редакції на Сайті hwclub.com.ua у розділі «Офіційні правила та умови акції». Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, його вважають таким, що прийняв такі зміни до Правил.

7.12. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.13. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу. Участь у акції є безкоштовною.

7.14. Додаткову інформацію про Акцію можна отримати, написавши листа на адресу, що вказана у розділі «Контакти» на Сайті www.hwclub.com.ua.

8. АДРЕСИ МАГАЗИНІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНОГО ПОДАРУНКУ:

Місто
Адреса магазину

Антошка

м. Бориспіль
вул. Київський Шлях, 2/6, ТРЦ “AeroMall”

м. Бровари
вул. Незалежності, 3

м. Буча
вул. Нове Шосе, 8А

м. Вінниця
вул. 600-річчя, 17-Е

м. Дніпро
пр-т. Слобожанський, 31д

м. Дніпро
вул. Титова, 36

м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого, 1А

м. Дніпро
вул. Незалежності, 87

м. Запоріжжя
вул. Перемоги, 64

м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 87

м. Київ
бульв. Лесі Українки, 19

м. Київ
проспект Оболонський, 21-Б, ТЦ “Дрім Таун”

м. Київ
пр. Перемоги, 17/23

м. Київ
вул. Героїв Сталінграда, 8-А

м. Київ
вул. Велика Васильківська, 54

м. Київ
вул. Анни Ахматової, 48А

м. Київ
вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ «Лавина»

м. Кривий Ріг
пр. Миру, 35

м. Львів
вул. Наукова, 35А, ТЦ «ВАМ»

м. Львів
пл. Міцкевича, 5

м. Одеса
пл. Грецька, 2

м. Одеса
пр-т Небесної Сотні, 2

м. Одеса
вул. Гайдара, 14

м. Одеса
пер. Семафорний, 4

м. Одеса
вул. Академіка Філатова, 5/2

м. Одеса
вул. Висоцького, 2А

м. Одеса
вул. Мала Арнаутська, 117

м. Одеса
вул. Олександра Невського, 57

м. Одеса
пл. Незалежності, 1, ТЦ “Панорама”

м. Одеса
вул. Давида Ойстраха, 32

м. Полтава
вул. Европейская, 107

м. Рівне
пл. Незалежності, 5

м. Ужгород
вул. Льва Толстого, 5, ТЦ “Leon”

м. Харків
пр-т Науки, 9

м. Харків
вул. Героїв Праці, Д. 9, 3 Поверх, ТЦ ДАФИ

м. Харків
вул. Пушкінська, 54

м. Чернівці
пр. Незалежності, 121 м. Чорноморськ
пр-т. Миру, 17А/1

Будинок Іграшок

м. Бориспіль
ТРЦ «Aeromall»

м. Вінниця
ТЦ «Мегамолл»

м. Вінниця
ТЦ «Sky Park»

м. Дніпро
ТЦ «Караван»

м. Дніпро
ТЦ «Passage»

м. Житомир
ТРЦ «Global UA»

м. Запоріжжя
ТРЦ «Аврора»

м. Запоріжжя
ТРЦ «City Mall»

м. Київ
вул. А. Малишка, 3-В

м. Київ
вул. Б. Хмельницького, 33/34

м. Київ
вул. В. Васильківська, 129

м. Київ
вул. Басейна, 12/1

м. Київ
ТРЦ «Silver Breeze»

м. Київ
пр-т Героїв Сталінграда, 10-А

м. Київ
вул. А. Ахматової, 16-А

м. Київ
ТЦ «Arkadia» (Борщагівська)

м. Київ
ТЦ «Arkadia» (Дніпр.набережна)

м. Київ
ТРЦ «Караван»

м. Київ
ТЦ «Dream town» 2

м. Київ
ТРЦ «KOMOD»

м. Київ
ТРЦ «Ocean Plaza»

м. Київ
ТРЦ «РайON»

м. Київ
ТЦ «NOVUS» (Здолбунівська)

м. Київ
ТЦ «NOVUS» (Лобановського)

м. Київ
ТЦ «NOVUS» (Бажана)

м. Київ
ТЦ «Орнамент»

м. Київ
ТЦ «New Way»

м. Київ
ТРЦ «Магелан»

м. Київ
ТРЦ «Lavina Mall»

м. Київ
ТЦ «Городок»

м. Київ
ТРЦ «Проспект»

м. Київ
пр-т Романа Шухевича, 2т, ТРЦ “Sky mall”

м. Кременчук
ТЦ «Амстор»

м. Кривий Ріг
ТЦ «Сонячна галерея»

м. Львів
ТРЦ «King Cross»

м. Львів
ТРЦ «Форум»

м. Львів
ТРЦ «Victoria Gardens»

м. Одеса
ТРЦ «Рів’єра»

м. Одеса
ТРЦ «City Center»

м. Одеса
ТРЦ «City Center» (Ойстраха)

м. Одеса
ТЦ «Fontan Sky Center»

м. Рівне
ТРЦ «Злата Плаза»

м. Суми
ТРЦ «Мануфактура»

м. Харків
ТРЦ «Ave Plaza»

м. Херсон
ТРЦ «FABRIKA»

м. Хмельницький
РЦ «Оазис»

м. Черкаси
б-р Шевченка, 352

м. Черкаси
ТЦ «Будинок торгівлі»

м. Чернігів
ТРЦ «Hollywood»

PLANETTOYS

м. Київ
вул. Спортивна, 1-А ТРЦ «Gulliver»

м. Київ
вул. Овруцька, 18 ТЦ «Променада»

м. Київ
вул. Академіка Заболотного, 37 ТРЦ «ArtMall»

СМІК

м. Київ
площа Перемоги, 3, Універмаг «Україна»

м. Київ
вул. Горького 176, ТЦ «Океан Плаза»

м. Київ
проспект Генерала Ватутіна, 2т, ТЦ «SKY MALL»

м. Київ
вул. Гната Хоткевича, 1В, ТРЦ «Проспект»

м. Київ
вул. Лугова, 12, ТЦ «Караван»

м. Київ
вул. Мішуги, 4, ТЦ «Піраміда»

м. Київ
вул. Велика Кільцева, 4, ТЦ «Променада Парк»

м. Київ
вул.Берковецька, 6-д, ТРЦ «LAVINA»

м. Одеса
вул. Рішельєвська, 14, Дитячий універмаг “СМІК”

м. Полтава
вул. Ковпака, 26, ТЦ «Екватор»

м. Харків
вул. Героїв Праці, 7, ТЦ «Караван»

Чудо Острів

м. Бердичів
вул. Європейська, 26, ТРЦ “Галерея Бальзак”, 4 поверх

м. Бровари
вул. Київська, 316, ТРЦ “Термінал”

м. Виноградів
вул. Миру, 33, ТЦ City, 2 поверх

м. Вінниця
вул. 600-річчя, 17, ТРЦ “Мегамолл”

м. Дніпро
пр-т Героїв, 3-Д

м. Дніпро
Донецьке шосе, 9-А

м. Житомир
вул. Київська, 77, ТЦ “Глобал.ua”, 1 поверх

м. Запоріжжя
Хортицьке шосе, 6-А

м. Івано-Франківськ
вул. Вовчинецька, 225А, ТЦ Велес, 2 поверх

м. Кам’янець-Подільський
вул. Першотравнева, 9В

м. Кам’янське
вул. Кірова, 6-А, 2 поверх

м. Київ
вул. Лугова, 12, ТРЦ “Караван”, 1 поверх

м. Київ
вул. Здолбунівська, 17, ТРЦ “Rive Gauche”, 1 поверх

м. Ковель
вул. Олени Пчілки, 1а, ТЦ Park City, 3 поверх

м. Коломия
пл. Вічевий Майдан, 2, 2 поверх

м. Кропивницький
вул. Перспективна,48, ТРЦ “DEPO`t center”, 2 поверх

м. Луцьк
вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ “Порт Сіті”, 3 поверх

м. Львів
вул. Богдана Хмельницького, 176, ТЦ “Фуршет”, 2 поверх

м. Львів
вул. Стрийська, 30, Сокільники, ТРЦ “King Cross Leopolis”, 2 поверх

м. Нова Каховка
вул. Французька (Паризької комуни), 55, ТЦ “Фреш”

м. Одеса
Гагарінське плато, 5, ТРЦ “Gagarinn Plaza”, 2 поверх

м. Полтава
вул. Зіньківська, 6/1- А, ТРЦ “Київ”, 3 поверх

м. Полтава
вул. Європейська, 60-А, ТРЦ “Конкорд”, 3 поверх

м. Рівне
вул. Макарова, 23, ТРЦ “Екватор”, 1 поверх

м. Тернопіль
вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»

м. Тернопіль
вул. 15 Квітня, 5-А, ТЦ «Рай Центр»

м. Ужгород
вул. Фединця, 35

м. Харків
вул. Академіка Павлова, 120

м. Харків
пр. Гагаріна, 181, “ТРЦ SunMall”, 3 поверх

м. Харків
вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ “Французький Бульвар”, 2 поверх

м. Харків
Кільцевий шлях, 4-А, ТРЦ “Мaгелан”, 2 поверх

м. Хмельницький
вул. Кам’янецька, 17, ТРЦ “Квартал”, 2 поверх

м. Черкаси
б-р Шевченка, 385, ТРЦ “DEPO`t center”, 2 поверх

м. Чернівці
вул. Головна, 265-А, ТРЦ “DEPO`t center”, 2 поверх

м. Чернігів
пр. Миру, 49, ТРЦ “МегаЦентр”